Spotkanie ze stylistką oprawek w Best Optyk

Kalina Kaczmarek - Style Doctor

Kalina Kaczmarek - Style Doctor

13 kwietnia 2019 r. serdecznie zapraszamy na spotkanie ze stylistką - Kaliną Kaczmarek Style Doctor w salonie optycznym Best Optyk na ulicy Andriollego 20 w Otwocku

Podczas spotkania będzie można dobrać najlepsze oprawki okularowe z pomocą stylisty. Będzie można także dowiedzieć się, jakie kształty oprawek nam służą oraz w jaki sposób dobierać okulary do naszego owalu twarzy i typu urody.

Stylistka będzie także doradzać, jak dzięki odpowiednio dobranym oprawkom można skorygować rysy twarzy i podkreślić urodę, a także jakie oprawki wybrać, aby pasowały do naszego stylu ubierania.

Kalina Kaczmarek - Style Doctor

Osobista stylistka i personal shopper. Zawodowo od ponad 5 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku. Pomaga swoim klientom w zarządzaniu garderobą i pokazuje, jak stworzyć własny styl w oparciu o fasony dopasowane do indywidualnego typu sylwetki. Absolwentka Akademii Wizerunku OSY oraz Rocznej szkoły dla kolorystów Akademii Make Up Instructors. Kocha wzory i kolory, na co dzień to właśnie dzięki nim dokonuje spektakularnych metamorfoz w wyglądzie swoich klientów.


13 kwietnia 2019
w godz. 10.30- 14.00
Andriollego 20 w Otwocku

 
Beata Styś